Introductie Commissies

Op deze pagina vindt u een overzicht van een gedeelte van de introductie commissies van SSR-W. Er missen nog enkele ICs, wanneer u hier meer informatie over heeft, kunt u dit e-mailen naar vivo@ssr-w.nl. Uw hulp wordt op prijs gesteld.


IC 2016 Beter nu

 

 
  Sanne Gjaltema                             Voorzitter
Jacintha Merts
Stein van Adrichem
Sietske van der Boom
Thijs Hofman
Lisanne Kruiswijk


 

IC 2015 Rise up

 

 
  Daan Langendoen                             Voorzitter
Anne van Remortel
Jochem Visser
Arne Knippels
Çaglar Günal
Ellen van den Brom


 

IC 2014 It's a way of life

 

 
  Emma Botter                             Voorzitter
Bianca Oomkens
Jorien Hettinga
Thomas Blondeau
Ellen de Jong
Bouke Vermaat

 

IC 2013 The Sky is the Limit

 

 
  Marijn Albus                             Voorzitter
Sander Schalkx
Arjan van Wachtendonk
Annelou Hoogerwerf
Jordy Litjens
Lisa Naus

 

IC 2012 Welcome to your future

 

 
  Kim Duintjer                             Voorzitter
Marion Janse
Pim ten Haaf
Mathijs Veenkant
Gijs Peters
Gerben Berkhoff

 

IC 2011 We are SSR-W

 

 
  Evelien Valk                             Voorzitter
Annet Moerman
Annemarie Kester
Rik van Venrooij
Wouterjan van Roosmalen
Karen van Engelshoven

IC 2010 Starring You

 
  Anneriek Simons                                Voorzitter
Marianne Benning
Dries Okkersen
Antoon Kanis
Christian de Hoogh
Frank Valk

IC 2009 (ge)Wild

  Pien van Zandbrink                              Voorzitter
Ineke Luijten
Lenneke Cornelissen
Jeremy van Baalen
Mayon Engelen
Luuk Brinkman


IC 2008 Turbulent

  Onno ter Sluis                                      Voorzitter
Paula Harkes
Henrieke Blokhuis
Sjoerd Derksen
Lars de Vries
Tim Out


IC 2007 Made

  Lenneke de Winter
Sytske Muijs
Korrie Pol
Heike de Winter
Margot Baas


IC 2006 Geschikt!

  Mindy Danial Voorzitter
Jan Roos
Mikel Minkman
Marlies Vollebregt
Ricky van Lingen
Mascha Rasenberg

IC 2005 Dolce Vita

  Daphne Roodhuijzen Voorzitter
Abel Flos
Rutger Boonstra
Kim Kortekaas
Tinka Hogeling
Mark van der Ham

IC 2004 "Tornado"

 

Femke Damen

  Leonie Hermans
  Gerdien Schuering
  Tjeerd Driessen
  Joep van Steen
  Matthijs van der Zande

HerfstVITcie 2004 "Tornado"

 
Voorzitter:

Jenny Vermeer

Penningmeester: Gerdien Schuering
  Martijn Koppens
  Stefan Duurkoop
  Simone Zebeda

IC  2003 "Diamant"

 

Roseri de Beer

  Niels Wheeler
  Daphne Albers
  Annemarie Kortleve
  Marjanne van der Molen
  Erik Gerritsen

HerfstVITcie  2003 "Diamant"

 
  Daphne Albers
  Shira Pagrach
  Nanning Barth
  Puck van de Kant
  Rutger Boonstra

IC 2002 "Corona"

Voorzitter: Rudy Jonker
Penningmeester: Marlinde Doorn
  Nora Ludwig
  Rene van der Vegt
  Erik de Vries

HerfstVITcie  2002 "Corona"

 
  Marlinde Doorn
  Mark Soede
  Gerben Bijl
  Marieke Sol
   

Introductie Commissie 2001 "Eureka"

  Dennis Lokerse
  Annemarie Tepper
  Janneke van de Wetering
Voorzitter: Tom Thielen
Penningmeester: Angelique van Oorschot
  Yvonne Verbiest

HerfstVITcie 2001 "Eureka"

 
  Angelique van Oorschot
  Willem Cranebroek
  Kris Bevelander
  Michel de Ruijter
  Marije ten Napel

Introductie Commissie 2000 "Aurora"

Voorzitter: Anja Menkveld
Penningmeester: Tom Ploeger
  Maaike Wubs
Vice-Voorzitter: Chaim Hoos
  Geerten Merkens
  Ronald Groen
  Laura Koopman

HerfstVITcie 2000 "Aurora"

 
Voorzitter: Jarco Smeenk
Penningmeester: Tom Ploeger
  Wiebe de Vos
   
   
   
   

Introductie Commissie 1999 "El Dorado"

Voorzitter: Anne Bolsius
Vice-Voorzitter: Letteke Boot
Penningmeester: Otto Ganguli
  Jeroen Godefrooij
  Carolien Bouwman
  Nienke Meijer

2e VITcie 1999 "El Dorado"
 

 

Joost Sanders
  Jan-Hein Nijman
  Suzanne Verhaegh
  Linda Willemsen
  Otto Ganguli
  Anke Jellema
  Geerten Merkens


Introductie Commissie 1998 "Orion"

Voorzitter: Nol Witte
Vice-Voorzitter: Judith Vos
Secretaris Gerben Bons
Penningmeester: Maurice Boonman
   

2e VITcie 1998
 
  Jule Holland
  Sytse Ybema
  Jan-Hein Nijman
  Nol Witte
Penningmeester: Maurice Boonman

Introductie Commissie 1997 "Carpe Noctem"

  Dirk Hendriks
Penningmeester: Peter Wieringa
Vice-Voorzitter: Jan-Hein Nijman
  Monique Jansen
Voorzitter: Aernout Martens
   
2e VITcie 1997
 
  Dirk Hendriks
  Tycho Vermeulen
  Erik Boerigter
  Huub Maas
  Susan van 't Riet
  Erna van der Wal

Introductie Commissie 1996 "Schaamteloos"

  Tycho Vermeulen
  Willemien Wieland
  Nico Brons
  Helma Krekels
  Henk Bralten
  Ronald Kaat
  Bas Rodenburg

 


Introductie Commissie 1995 "Dynamiet"

  Ingrid Hijmans
  Iwan Meij
  Lieke Ritzema
  Marcel Schrijvers
  Marloes Ruiter
  Susan van't Riet

Introductie Commissie 1994 "Prisma"

  Erik Boerigter
  Gerard Groenveld
  Ingrid Heijmans
  Ivo van Opstal
  Stefan van den Burgh

Introductie Commissie 1993 "Urft"

  Johan van 't Bosch
  Karin de Boer
  Paul Homburg
  Jos Oosters
  Bas Consenheim
  Marieke Feitsma
  Alex Kamst
  Sicco de Boer

Introductie Commissie 1992 "Echo"

  Anke Keuren
  Marette Zwamborn
  Edwin Nuyten
  Henk-Jan Rietberg
  Roel May
  Aafke Bouman
  Barend Kok
  Susan van 't Riet
  Tineke van de Broek

Introductie Commissie 1991 "Icarus"

  Marriette de Boer
  Jasper Kieboom
  David van der Lei
  Hette Domburg
  Eduard Louwerse
  Suzanne Halfwerk
  John van Noort
  Andries-Jan de Boer

 


Introductie Commissie 1990 "Domino"
   
  Dirk Kurstjens
  Maroeska
  Jan-Willem
  e.a.

 


Introductiecommissie 1981 "Pimpel"

 

 


Introductiecommissie 1980 "Rotor"
  Annemarie van Maanen
  Wim Sanderse
  Peter Duives
  Hanjo de Kuijper
  Kees van Zelderen
  Johan den Engelse
  Feike Leij
  Bruno Riemeijer
  Rolf Schinkel
  Therese Gasser
 

 

 

 


Novitiaatscommissie 1967
   
  Bram Koorevaar
  Piet Ton (vice voorzitter)
  Andries Frenning
  Luuk Rijtema
  Wim vd Hoofd
  Heleen Hoek

 

 

 

 

Nieuws