Afdelingsbesturen tot '70

Sinds de oprichting van SSR-W wisselt het bestuur jaarlijks, vroeger waren er zelfs halfjaar besturen. Hieronder vindt u een overzicht van de afdelingsbesturen die SSR-W tot 1970 heeft gehad. Deze zijn vergaard door het doorspitten van oude almanakken en dergelijke, helaas zijn sommige gegevens verloren gegaan. Als u kennis heeft over de verloren gegevens, kunt u dit altijd e-mailen naar de vicevoorzitter

Afdelingsbestuur februari 1970 - oktober 1970

 
Praeses A.P. (Anne Pieter) van Dijk (1967)
Abactis E.S.J. (Elly) Scheps
Fiscus W.M.P. (Wim) Feddes
Vice-praeses J. (Jan) Sonneveld
Vice-ab actis J. (Jaap) Klasen

Afdelingsbestuur februari 1969 - februari 1970

 
Praeses G. (Gerrit) Bakker (1966)
Abactis H. (Henk) Kieft (1966)
Fiscus K. (Kees) Geertsema (1966)
Vice-praeses A.J. (Hans) Woensdregt (1966)
Vice-abactis E. (Ernst) van Rijssel (1966)

 


Afdelingsbestuur februari 1968 - februari 1969

Praeses N.D. (Klaas) van Egmond (1965)
Abactis H. (Henk) Schotanus (1965)
Fiscus A.L. (Arie) Breure (1965)
Vice-praeses A.J. (Arend Jan) Nell (1965)
Vice-abactis H.C. (Heleen) Hoek (1965)

Afdelingsbestuur februari 1967 - februari 1968

 
Praeses W. (Willem) Buitenhuis (1964)
Abactis J.G. (Johan) Grijsen (1964)
Fiscus W.E. (Wout) van Hall (1964)
Vice-praeses P. (Peter) Folstar (1964)
Vice-abactis J. (Johan) Hiddink (1964)

 


Afdelingsbestuur februari 1966 - febuari 1967

 
Praeses F. (Fokke) Gietema (1963)
Abactis H. (Hessel) Hessels (1963)
Fiscus G. (Gerrit) Miedema (1963)
Vice-praeses  H. (Henk) Beumer (1963)
Vice-abactis  J. (Jacob) Vos (1963)




Afdelingsbestuur februari 1963 - februari 1964

 
Praeses G.K.R. (Gerrit) Polman (1960)
Abactis B.W. (Ben) Droppers (1960)
Fiscus J. (Jan) Visser (1960)
Vice-praeses A.F. (Ad) van Dam (1960)
Vice-abactis J.H.R. (Jan) Aukema (1960)


 

Afdelingsbestuur februari 1962 - februari 1963

 
Praeses C. (Cor) de Jong (1959)
Abactis J.D. (Johan) Enthoven (1959)
Fiscus A.J. (Jan) Albers (1959)
Vice-praeses G. (Gert) Wissink (1959)
Vice-abactis R. (Rijk) de Jong (1959)

Afdelingsbestuur februari 1961 - februari 1962

 
Praeses F.G. (Frans) Oranje (1958)
Abactis A.W.H. (Anton) van Weelderen (1958)
Fiscus A.P. (Arie Pieter) Verkaik (1958)
Vice-praeses W.H. (Willem) Prins (1958)
Vice-abactis W.J.B. (Jules) Faber (1958)

 

Afdelingsbestuur februari 1960 - februari 1961

 
 
Praeses A.D. (Adrie) Verhoeff (1957)
Abactis M. (Thijs) Gerlach (1957)
Fiscus H. (Henk) de Nood (1957)
Vice-praeses A.J. (Ab) Ros (1957)
Vice-abactis G.M.J. (Gerard) van Roessel (1957)

Afdelingsbestuur februari 1959 - februari 1960

 
Praeses P.H. (Piet) Groenevelt (1956)
Abactis H. (Hendrik) van Voorthuizen (1956)
Fiscus A. (Auke) Breeuwsma (1956)
Vice-praeses C.J. (Cees) van den Bergh (1956)
Vice-abactis W.G.J. (Willem) Knibbe (1956)

Afdelingsbestuur februari 1958 - februari 1959

 
Praeses J.J. (Jan) van Meines (1955)
Abactis A. (Ab) Schotveld (1955)
Fiscus H.J. (Hendrik) Vleeming (1955)
Vice-praeses J.A. (Jan) Renkema (1955)
Vice-abactis A. (Ab) Gercama (1955)

Afdelingsbestuur februari 1957 - februari 1958

 
Praeses J. (Jan) Sonneveld (1954)
Abactis C.O. van der Veen (1954)
Fiscus P. de Vries (1954)
Vice-praeses J.E. Blom (1955)
Vice-abactis J.C. Dijkerman (1954)

Afdelingsbestuur februari 1956 - februari 1957

 
Praeses C.D. (Cees) Hajer (1953)
Abactis W.M. (Marius) Prins (1953)
Fiscus J.J. (Johan) van der Wind (1953)
Vice-praeses J. (Jan) van der Zaag (1952)
Vice-abactis A. (Anne) Osinga (1952)

Afdelingsbestuur februari 1955 - februari 1956

 
Praeses P. (Piet) Pellikaan  (1952)
Abactis G. Westsekeyn (1952)
Fiscus W. Dijkstra (1952)
Vice-praeses F.C. Prillevitz (1952)
Vice-abactis J.S. Wigboldus (1952)

Afdelingsbestuur 1955 - 1956

 
Praeses D.H. (Dirk) van der Sluys
Abactis M. (Meindert) Miedema (1951)
Fiscus K.W. Smilde (1951)
Vice-praeses Th. Prins
Vice-abactis E. Kooistra (1951)

 


Afdelingsbestuur 1953 - 1954

 
Praeses M. (Michiel) Flach
Abactis A. Kadijk
Fiscus E. van Elderen
Vice-praeses L. (Lourens) Touwen
Vice-abactis G. (Gosse) Hekstra

Afdelingsbestuur 1952 - 1953

 
Praeses N.C. Keulenmans
Abactis J.E. (Jasper) Veldhuizen van Zanten
Fiscus A. (Albert) Tempel
Vice-praeses L.F. Gijsbers
Vice-abactis F.C.A. Den Braver

Afdelingsbestuur 1951 - 1952

 
Praeses P. (Piet) Schenk
Abactis B. Gietema
Fiscus J. Drogt
Vice-praeses E. Veenstra
Vice-abactis W. Aukema

Afdelingsbestuur 1950 - 1951

 
Praeses C. (Kees) Berkouwer
Abactis A.W. (Ate) de Jager
Fiscus E. (Eelko) Drijfhout
Vice-praeses Felderhof
Vice-abactis J.G. Bakker

Afdelingsbestuur 1949 - 1950

 
Praeses D. (Doeko) Goosen
Abactis A. Smid
Fiscus M. Knibbe
Vice-praeses D. (Douwe) Vries
Vice-abactis J.A. (Jaap) de Bokx

Afdelingsbestuur 1948 - 1949

 
Praeses P. van der Schans
Abactis J. de Hoogh
Fiscus T. (Tjeerd) Talsma
Vice-praeses J.D. Mol
Vice-abactis N.M. de Vos

Afdelingsbestuur 1947 - 1948

 
Praeses H. van Harten
Abactis E. van Roon
Fiscus J. Trip
Vice-praeses A. Bentum
Vice-abactis W.J. Mulder

 


 

Hiaat: Afdelingsbestuur 1946-1947


Afdelingsbestuur 1945 - 1946

 
Praeses G. (Gerard) Blok
Abactis H.W. Schot
Fiscus R. Schutte
Vice-praeses H. (Henk) Rietberg
Vice-abactis H. (Henk) van Harten

1944 - 1945
geen bestuur ivm oorlog (waarschijnlijk)


1943 - 1944
geen bestuur ivm oorlog (waarschijnlijk)


1942 - 1943
geen bestuur ivm oorlog (waarschijnlijk)


Afdelingsbestuur 1940 - 1941

 
Praeses R. van Hees
Abactis P. de Putter
Fiscus S.R. Sybrandy

Afdelingsbestuur 1939 - 1940

 
Praeses G. de Bakker
Abactis S. Herwijer
Fiscus J. van Gaalen

Afdelingsbestuur 1938 - 1939

 
Praeses W. (Wessel) van Soest
Abactis A.L. Maas
Fiscus D. Sikkel

Afdelingsbestuur 1937 - 1938

 
Praeses W.J. Lameris
Abactis R. van Hees
Fiscus A. Maris

Afdelingsbestuur 1936 - 1937

 
Praeses P.L. Swanborn
Abactis J.J. Duyverman
Fiscus W. van Soest

HIAAT: 1935 - 1936


Afdelingsbestuur 1934 - 1935

 
Praeses B.D. van Schelven
Abactis A. Spriensma
Fiscus M.J. Donkersloot

HIAAT: 1933 - 1934


Afdelingsbestuur 1932 - 1933

 
Praeses C.W. Reitsma
Abactis B.D. van Schelven
Fiscus P.J. Fey

Afdelingsbestuur 1931 - 1932

 
Praeses P. Stallinga
Abactis F.G.C. Rothuizen
Fiscus C.W. Reitsma


Van de eerste oprichting (begin 1921) van SSR-W is naar alle

waarschijnlijk helemaal niets meer terug te vinden in de archieven.

 

Nieuws