Activiteitencommissies

Op deze pagina vindt u een overzicht van een gedeelte van de activiteitencommissies van SSR-W. Er wordt gestreefd naar volledigheid, deze is echter nog niet bereikt. Heeft u nog informatie? Neem dan contact met ons op via bestuur@ssr-w.nl of tel. 0317- 419006). Uw hulp wordt erg op prijs gesteld!

 

 

"Algehele Catastrofe" 2014/2015

  Alex van Klink (voorzitter) 
Peter Apon
Jochem Stegeman
Anne van Luin
Joris Magnin
Leontien Rutenfrans

 

"Abra Cadabra" 2013/2014

  Kea Alkema (voorzitter) 
Jennifer Tijssen
Debby Vreeken
Anton Bekendam
Charlotte Holtackers
Lianne Klein Lankhorst

 

"Asociaal Coulant "2012/2013

  Anouk Horn (voorzitter)
Nick de Roos
Ellen Slaman
Milco Agterberg
Lisa Broekhuizen
Krista van den Heuvel

"Alouatta Caraya" 2011/2012

  Giovanni Woltinge (voorzitter)
Daniël Emmery
Jens van Erp
Xanthe van Dierendonck
Gertjan Rolink
Renske Anema

" AntiConceptie" 2010/2011

  Daniël Meijer(voorzitter)
Sasja Beers
Tim Steijaert
Evelien Rob
Anneke van Straaten
Susan de Jong

" Road runners " 2009/2010

  Jori Führen (voorzitter)
Lianne Reinders
Emmy Dortant
Vivien Francis
Merlijn Blok
Jaap Koper

" Zondaars " 2008/2009

  Arjan Conijn (voorzitter)
  Sanne van der Mijl
  Dries Okkersen
  Bart Schalkwijk
  Petra van Dijk
  Anne Ohm

" MI-6 " 2007/2008

  Elmer Harms (voorzitter)
  Adriaan Huijs
  Nathalie Roders
  Erik Reus
  Sven Bannink
  Carlijn van Seggelen

" Dare Devils " 2006/2007

  Korrie Pol (voorzitter)
  Bastiaan van der Steen
  Sander Heinis
  Laura de Hoon
  Guy Kerkvliet

"Opium populi" 2005/2006

   
  Laura van Heeswijk (voorzitter)
  Bastiaan Molleman
  Maarten Ligtenberg
  Jaap Eisma
  Lyke Koster
  Julie Nonnekens

" ExpresZo " 2004/2005

  Sytske Muijs (voorzitter)
  David van der Meide
  Maarten Nijssen
  Anna van Dinther
  Marinka Steur
  Abel Flos

"Idee-Fix" 2003/2004

  Katelijne Bekers
  Jeroen Bastiaans (voorzitter)
  Dirk-Jan de Groot
  Ruud Heshof
  Fedor Lapikas
  Loeke Bannink

"Incognito" 2002/2003

  Anja van Haperen (voorzitter)
  Wendy Raaijmakers
  Kasper van Gelderen
  Bram Winkelman
  Enna Klaversma
  Tijs Rovers

Tante Sjaan 2001/2002

  Suzanne Barendse
  Elske te Brake
  Annelieke Duker
  Jeroen Luckers
  Erik de Vries
(later opgevolgd door Gerben Bijl)
  Viola Zegveld

Tante Sjaan 2000/2001

  Esther van Straten
  Noortje Campman
  Michel de Ruijter
  Dieuwke Rous
  Pascal van Oorschot
  Jorn Vos
  Bastiaan Brouwer

Tante Sjaan '98/'99

 
  Wendy de Leng
  Karin Struis
  Remco Bos
  Anne Bolsius
  Suzanne Verhaegh
  Lenneke Kok

 

Tante Sjaan '97/'98

  Wim van Loo
  Wouter Fransman
  Sytse Ybema
  Barabara Remery
  ???

Tante Sjaan '96/'97

(opgericht begin 1996)
  Falco Henkes
  Gerard Groeneveld
  Sytse Ybema
  Kirsten Meijer
  Saskia Stricker
  Boudewijn Leffertstra

Nieuws